Mafia na Slovensku: včera krv, dnes čierne peniaze
34:54

Mafia na Slovensku: včera krv, dnes čierne peniaze

13.04.2021
Súdia posledného z veľkých bosov podsvetia. Jeho meno Ľubomír Kudlička, skupina Takáčovci. V postavení bossa od roku 2003, z toho len posledné dva roky s obmedzením slobody. Kudla, Rabín, Bradatý či Inžinier – aj tak ho poznali zasvätení. Najvyšší súd má práve dnes rozhodnúť, či Kudličkovi potvrdí štvrťstoročie za mrežami. A my sa porieme aj na to, ako sa s bossmi za mrežami vysporiadava samotná mafia a ako sa mení jej modus operandi a samotná prítomnosť na našom

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.