SHARE_talks 12: Mortal Kombat, prečo zálohovať fotky, filmové, seriálové a herné novinky v júni
36:06

SHARE_talks 12: Mortal Kombat, prečo zálohovať fotky, filmové, seriálové a herné novinky v júni

04.06.2021
V dvanástej časti podcastu Share_talks sa rozprávame o premiére filmu Mortal Kombat, vysvetľujeme, prečo by si každý mal zálohovať fotky a čo v tomto smere znamená zmena v službe Google Fotky. Na záver ešte predstavíme filmové, seriálové a herné novinky pre mesiac jún. V aktuálnej časti si vypočujete: čo hovorí Maroš na nový film Mortal Kombat, ako mení služba Google Fotky svoje podmienky, prečo by mal každý využívať služby na zálohovanie fotiek a na čo zo sveta filmov, seriálov a hier sa môžeme tešiť v mesiaci jún. Podcast SHARE_talks spoločne pripravujú magazíny Živé.sk a HernáZóna.sk.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.