SHARE_talks 11: Ako sme streamovali Cyberpunk 2077, nová hra Knockout City a Army of Dead Zacka Snydera
36:51

SHARE_talks 11: Ako sme streamovali Cyberpunk 2077, nová hra Knockout City a Army of Dead Zacka Snydera

28.05.2021
V jedenástej časti podcastu SHARE_talks sa vraciame k nášmu spoločného hernému streamu, Lukáš predstaví hernú novinku Knockout City, rozoberáme predplatné služby na hry ako EA Play a Xbox Game Pass a Maroš hodnotí nový film na Netflixe Zacka Snydera Army of Death. V aktuálnej časti si vypočujete: aký bol Marošov prvý zážitok zo streamovania, čo sa nám vybaví ako prvé, keď sa povie hra vybíjaná, prečo Knockout City také vôbec nie je a na čo sa podobá, prečo Maroš pred rokom oprášil sériu The Sims, či sa podľa nás oplatí predplatiť si EA Play a Xbox Game Pass a aké sú naše dojmy z nového postapokalyptického filmu na Netflixe Army of Dead. Podcast SHARE_talks spoločne pripravujú magazíny Živé.sk a HernáZóna.sk. 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.