Aktuality Nahlas: Ruskí agenti sú zrejme aj na Slovensku. Na výbuch v Česku rozhodne odpovieme
27:13

Aktuality Nahlas: Ruskí agenti sú zrejme aj na Slovensku. Na výbuch v Česku rozhodne odpovieme

19.04.2021
Operujú aj na Slovensku ruskí agenti? Viaceré zdroje naznačujú, že áno. Pripomenieme si staršie vyjadrenia súčasného ministra obrany Jaroslava Naďa o tejto téme. V dnešnom podcaste budete počuť aj ministrov zahraničných vecí SR a ČR Ivana Korčoka a Jana Hamáčka. Češkého experta na tajné služby Tomáša Šmída sme sa pýtali, čo robia ruskí agenti na Slovensku a v Česku, a či je ich prítomnosť normálna a bežná vec, alebo naopak akt nepriateľstva. Oslovili sme aj slovenského veľvyslanca pri NATO Petra Bátora.  Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.