Dátový analytik: Ak tu bude posmrkávať dva až tri milióny ľudí, bude hroziť šírenie vírusu
01:12:04

Dátový analytik: Ak tu bude posmrkávať dva až tri milióny ľudí, bude hroziť šírenie vírusu

14.01.2021
Slovensko sa opäť z vôle premiéra Matoviča chystá na ďalšie celoplošné testovanie. Viacero odborníkov ale tento nápad spochybňuje, Ivan Bošňák z platformy Dáta bez pátosu dokonca hovorí o celoplošnom testovaní ako o hrozbe šírenia vírusu. I tento raz bude celoplošné testovanie primárne na bedrách samospráv, ani tým sa ale nápad celoplošne vyhnať na testovanie doslova milióny ľudí nepozdáva. Nápad premiéra, ktorý sa pohrával na rokovaní vlády s myšlienkou dať to samosprávam príkazom, považuje primátor Hlohovca a poslanec vládnej strany Za ľudí miroslav Kollár doslova za urážku a premiérovi odkzuje, že už stačilo.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.