Aktuality Nahlas: Polícia posilní kontroly, Heger sa vymedzil voči nápadom v štýle Igora Matoviča
18:05

Aktuality Nahlas: Polícia posilní kontroly, Heger sa vymedzil voči nápadom v štýle Igora Matoviča

31.03.2021
Vláda síce povolila individuálnu návštevu kostola, no minister vnútra Roman Mikulec oznámil posilnenie kontrol opatrení počas Veľkej noci. Budúci premiér Eduard Heger dnes naznačil, že jeho prístup k riešeniu pandémie bude iný ako prístup Igora Matoviča. Budete počuť aj názor opozičného poslanca Richarda Rašiho.  Ďalšou témou dnešného podcastu je petícia za vyhlásenie klimatickej núdze – o ktorej dnes hlasoval parlament. Autori petície Klíma ťa potrebuje sú nespokojní s tým, čo parlament nakoniec schválil.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.