Kollár: Ak chce nová vláda prežiť, hnutie OĽaNO sa musí zbaviť Matoviča
38:38

Kollár: Ak chce nová vláda prežiť, hnutie OĽaNO sa musí zbaviť Matoviča

06.05.2021
Expremiér škodí tejto spoločnosti, ak bude čo i len teoretická šanca aby Igor Matovič v politike skončil, tak podporím aj opozičný návrh na jeho odvolanie z vlády, avizuje pre Aktuality bývalý poslanec Za ľudí (a dnes nezaradený) Miroslav Kollár. Moviča by sa vraj malo zbaviť aj jeho materské OĽaNO.   Igor Matovič – tentoraz v úlohe ministra financií, oznámil ďalší veľký plán. Predstavením zlomku svojej daňovoodvodovej reformy zároveň odštartoval aj nové kolo koaličného napätia. Svoju prorodinnú „atómovku“ chce na nás zvrhnúť citujem „bez ohľadu na cenu a následky“ a v mene svojej novej idey je vraj ochotný sa spojiť aj s opozíciou. Podľa nezaradeného poslanca Miroslava Kollára ide o notoricky sa opakujúci scenár na základe ktorého je jasné, že ak má hegerova vláda prežiť, hnutie OľaNO sa jednoducho musí Igora Matoviča definitívne zbaviť.     Bývalého šéfa policajných odposluchov Norberta Paksiho odsúdil súd na 5 rokov väzenia ako i trest prepadnutia majetku. Podarí sa však štátu tento majetok reálne zhabať alebo to dopadne podobne ako v prípade Ladislava Bašternáka? A naozaj si môže štátna pokladnica vydýchnuť keď sa podarí odsúdiť takzvané veľké ryby a zhabať im ich majetky alebo ide iba o predvolebnú propagandu? Pýtali sme sa investigatívnej novinárky Laury Kellöovej. No a napokon, poodhalíme vám aj prekvapivé podoby sexbiznisu v našom hlavnom meste a pozrieme sa i na to, ako pouličnú prostitúciu zasiahla pandémia Korony. Pekný deň želá Braňo Dobšinský

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.