Chaos aj hnev. Padol systém, budete musieť čakať v rade
27:44

Chaos aj hnev. Padol systém, budete musieť čakať v rade

18.01.2021
V predvečer prvého dňa skríningového testovania spadol systém objednávania sa na testy. Boli sme sa pozrieť, ako to vyzerá pri testoch v teréne. V bratislavskom Ružinove na takmer prázdnom odbernom mieste zdravotník s ochranným štítom v ruke ľuďom vysvetľoval, že neobjednaných neotestuje. Ľudia sa napriek tomu domáhali testovania, lebo objednať sa jednoducho nešlo. Systém sa medzitým spustil - no napríklad v Bratislave už nie sú žiadne voľné termíny. Minister zdravotníctva Marek Krajčí dnes dokonca pohrozil svojou rezignáciou.  Budete počuť aj primátora Bratislavy Matúša Valla. Čo na to hovorí analytik Martin Smatana? Pýtali sme sa aj či premiér počúva odborníkov, a koľko bude potrebných odberných miest. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.