Tréner Maroš Molnár: Akú úctu máš k telu, keď mu dovolíš vyžrať sa na 200 kíl?
34:52

Tréner Maroš Molnár: Akú úctu máš k telu, keď mu dovolíš vyžrať sa na 200 kíl?

16.02.2021
Do novej časti podcastu Big Storiezz portálu Noizz.sk si moderátorka Babsy zavolala najznámejšieho slovenského trénera Moroša Molnára. Venuje sa najmä trénovaniu profesionálnych športovcov, no pomáha schudnúť aj bežným ľuďom. V rozhovore porozprával viac aj o tom, ako ho zasiahla pandémia koronavírusu.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.