Šachový veľmajster Ján Markoš: Ak by povinné očkovanie zýšilo zaočkovanosť populácie, nevidím v jeho zavedení etický problém
35:26

Šachový veľmajster Ján Markoš: Ak by povinné očkovanie zýšilo zaočkovanosť populácie, nevidím v jeho zavedení etický problém

29.12.2020
Ak v doprave akceptujeme povinnosť bezpečnostných pásov či  dodržiavanie maximálnej rýchlosti, nevidim etický problém prečo neakceptovať aj povinné očkovanie či takzvané očkovacie pasy, ktoré by obmedzili nezaočkovaným prístup k verejným službám, tvrdí šachový veľmajster a autor knihy Medzi dobrom a zlom Ján Markoš. Odpor voči očkovaniu považuje za prejav našej intuície, tú by sme však, podľa neho, mali v dnešnom neintuitívnom svete počúvať menej a viac dať na hlas vedy a rozumu.   

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.