Koaličná kríza? Politológ: Je to paradoxná situácia. Konflikty jednotlivcov, tvrdia poslanci
28:32

Koaličná kríza? Politológ: Je to paradoxná situácia. Konflikty jednotlivcov, tvrdia poslanci

09.02.2021
Na prvý pohľad to vyzerá tak, že sa situácia za posledné dni medzi koaličnými partnermi vyostruje. Je to tak naozaj? Rozprávali sme sa o tom s politológom Jozefom Lenčom. „Akási potreba byť v konflikte, ktorou politické strany alebo jednotlivci žili v opozícii, sa preniesla aj do roviny vládnej koalície,” opisuje v dnešnom podcaste. Na roztržky sme sa pýtali aj koaličných poslancov. Budete počuť Janu Bittó Cigánikovú (SaS), Petra Polláka (OĽaNO), Petra Pčolinského (Sme rodina) a Juraja Šeligu (Za ľudí).  Exšéfa odposluchov  Jozefa Reháka chceli už pred rokmi stíhať za donášanie gangu sýkorovcov, vyhodnotiť to však mali tak, že sa skutok nestal. Zasiahnuť do toho mal vtedy údajne aj špeciálny prokurátor Dušan Kováčik. Viac v podcaste povie reportérka Aktualít Annamária Domeová. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.