Kto je zodpovedný za prípadné komplikácie po zaočkovaní? Europoslanci chcú vidieť zmluvy s výrobcami vakcín (podcast)
34:37

Kto je zodpovedný za prípadné komplikácie po zaočkovaní? Europoslanci chcú vidieť zmluvy s výrobcami vakcín (podcast)

21.01.2021
Marec – zdravotníci a najstarší zaočkovaní na 80%, koniec leta 70% celej populácie. Eurokomisia hovorí o dôležitosti promptného vakcinčaného procesu. Pomôcť majú informácie o presných počtoch reálne dodaných a rovnako použitých vakcín, a to na centrálnej bruselskej úrovni – predstavuje Maroš Šefčovič, podpredseda Európskej komisie. Europoslani žiadajú prístup k zmluvám s výrobcami vakcín. Chcú napríklad vidieť, ako sú zmluvne podchytené prípadné kompli

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.