Chutný podcast - Vojto Artz
54:52

Chutný podcast - Vojto Artz

16.05.2021
Vypočujte si prvý diel podcastu Chutný. Hosťom je Vojto Artz, prezident Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov. V podcaste sa tiež dozviete: ▶ o kuchárskych školách ▶ ako kombinovať chute ▶ o gastro segmente po korone ▶ čo robí ako prezident kuchárov a cukrárov ▶ o slovenskom jedle, ktoré inšpiruje svet ▶ ako pracovať s jednotlivými surovinami ▶ čo je to rondon ▶ či si objednáva donášku jedla ▶ o aktivite “Stále sme tu” ▶ o recepte na paelu z dobruchut.sk CHUTNÝ podcast Vám prináša Milan Zimnýkoval  v spolupráci s portálom dobruchut.sk a aktuality.sk

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.