Rok s covidom: ako to vidia ľudia a prevádzky. Vláda v morálnom rozklade?
31:06

Rok s covidom: ako to vidia ľudia a prevádzky. Vláda v morálnom rozklade?

05.03.2021
V sobotu bude rok od prvého prípadu koronavírusu na Slovensku. Ako sa podpísal tento rok napríklad na prevádzkach a ako to prežívajú ľudia? V dnešnom podcaste budete počuť reportáž z Bratislavy. O roku s pandémiou na Slovensku sme sa rozprávali aj so šéfredaktorom Aktuality Petrom Bárdym. Aktuality.sk majú nový Ľahký podcast o ťažkej korupcii. Každý druhý týždeň si z neho budete môcť vypočuť časť. Témou dnešného je prvý rok boja proti korupcii vlády Igora Matoviča. Politologičky Anety Világi sa pýtal herec Juraj Kemka. Moderuje Denisa Hopková. Technicky spolupracoval Matej Ohrablo.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.