Drahším dovolenkám sa v lete bez nižšej DPH nevyhneme, tvrdí prezident Zväzu cestovného ruchu
35:42

Drahším dovolenkám sa v lete bez nižšej DPH nevyhneme, tvrdí prezident Zväzu cestovného ruchu

22.06.2021
„Stojíme pred letom, ktoré bude ešte horšie ako to minuloročné“ – Marek Harbuľák, prezident Zväzu cestovného ruchu, tak reaguje na vyhliadky tohtoročnej dovolenkovej sezóny na Slovensku. Na jednej strane k nim prispievajú dozvuky polročnej praktickej odstávky, ktorú sektoru „nanútila“ pandémia. Na druhej aj nejednoznačnosť opatrení, ktoré majú oddialiť či predísť ďalšej pandemickej vlne.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.