Múzeá sú zatvorené, nevadí. Pozrite si ich prvýkrát online
21:40

Múzeá sú zatvorené, nevadí. Pozrite si ich prvýkrát online

14.11.2020
Na Noc múzeí a galérií sa tento rok fyzicky nedostanete. Čo sa dá vidieť online, čo z toho je pre deti a čo pre dospelých? Už dnes sa na webe objaví množstvo unikátnych videí a prehliadok. V dnešnom podcaste Múzeum budete počuť ukážky a tipy na to najlepšie, čo ponúka Noc múzeí a galérií. Napríklad aj prehliadku staveniska Slovenskej národnej galérie, diskusie a online-workshopy. Svoje tipy vám dá riaditeľ Slovenského národného múzea Branislav Pánis, ale aj šéfovia Historického múzea SNM, Múzea dopravy či manažérka Slovenskej národnej galérie. Podcast Múzeum vzniká v spolupráci portálu Aktuality.sk a Slovenského národného múzea. Nahrával Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.