Múzeum: Maďarská kultúra po Slovensky a v Bratislave. Trianon je slon v miestnosti
22:21

Múzeum: Maďarská kultúra po Slovensky a v Bratislave. Trianon je slon v miestnosti

06.02.2021
Vedeli ste, že v Bratislave je Múzeum kultúry Maďarov na Slovensku? Ponúka množstvo zaujímavých informácií - a dozviete sa ich aj po slovensky. Ako sa vysporiadali s Trianonom a s nútenou výmenou obyvateľstva s Maďarskom po druhej svetovej vojne? Ide o prvú časť reportáže zo stálej expozície Múzea kultúry Maďarov na Slovensku. Ďalšiu časť si budete môcť vypočuť o týždeň.  Podcast Múzeum vzniká v spolupráci portálu Aktuality.sk so Slovenským národným múzeom.  Nahrával Peter Hanák. 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.