Koľko stojí beztrestnosť? Policajti mali zobrať 200 tisíc od klientov exministra spravodlivosti Gála
21:48

Koľko stojí beztrestnosť? Policajti mali zobrať 200 tisíc od klientov exministra spravodlivosti Gála

09.11.2020
Zločinecká skupina priamo na policajnom prezídiu mala dostať 200 tisícový úplatok od podnikateľov obvinených z daňovej trestnej činnosti, na ktorých Aktuality už dva roky upozorňujú. Úplatok mal zobrať šéf finančnej sekcie NAKA Bernard Slobodník. Ten teraz údajne spolupracuje s vyšetrovateľmi. Budete počuť nášho investigatívca Martina Turčeka.  Exminister spravodlivosti Gábor Gál odmieta povedať, či naďalej zastupuje podnikateľov, ktorí zrejme uplácali policajtov. Gál však v prípade už nevystupuje len ako advokát. Vypovedá o ňom sudca Sklenka. Pripomenieme si aj dva rozhovory s Gáborom Gálom spred takmer 2 rokov, keď bol ešte ministrom a odmietal vysvetliť svoj 850-tisícový príjem z advokátskej činnosti. Druhá dnešná téma je tlačovka vlády pred začiatkom ústredného krízového štábu, kde premiér Matovič povedal, ako si predstavuje boj s koronavírusom do budúcnosti.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.