Podcast SHARE_talks 7: Hrali sme simulátor života na ulici a rozoberáme netflixový seriál Shadow and Bone
35:21

Podcast SHARE_talks 7: Hrali sme simulátor života na ulici a rozoberáme netflixový seriál Shadow and Bone

01.05.2021
V siedmej časti SHARE_talks okrem dvoch hlavných tém riešime aj, ako najradšej konzumujeme knižný obsah a vraciame sa k tomu, ako počúvame podcasty. V aktuálnej časti si vypočujete: ako sa hrá simulátor života bezdomovca Hobo: Touch Life, či môže hra zlepšiť povedomie o ľuďoch bez domova, prečo je dobré si všímať seriál Shadow and Bones, či knihy radšej čítame alebo počúvame a čo si myslíme zvyšovaní rýchlosti pri počúvaní podcastov. Podcast SHARE_talks spoločne pripravujú magazíny Živé.sk a HernáZóna.sk.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.