Vedeli Fico s Kaliňákom o justičnej chobotnici? A aký bude nový Generálny prokurátor? (
45:15

Vedeli Fico s Kaliňákom o justičnej chobotnici? A aký bude nový Generálny prokurátor? (

04.12.2020
Ak Fico a Kaliňák o justičnej chobotnici nevedeli, boli absolútne nekompetentní a nemali čo robiť na čele štátu, ale ak o tom vedeli, mali by byť postavení pred súd, hovorí šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy na margo pribúdajúcich zásahov NAKY mieriacich na bývalých pohlavárov justično represívneho aparátu štátu. Aký bude novozvolený Generálny prokurátor a odolá Maroš Žilinka tlakom, ktoré môžu byť na neho vyvíjané? Odpovie novinár Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.