Ako získať Zelenú elektrinu z čisto obnoviteľných zrojov a pomôcť tým planéte?
14:50

Ako získať Zelenú elektrinu z čisto obnoviteľných zrojov a pomôcť tým planéte?

20.11.2020
Obnoviteľné zdroje energie sú čoraz viac obľúbené a sprístupňujú sa stále väčšiemu počtu ľudí. Aj ty môžeš mať ekologickejšiu a modernejšiu domácnosť a to vďaka Zelenej elektrine. Aj týmto krokom sa vieme priblížiť k budúcnosti, ktorá bude trvalo udržateľná.Moderátorka Babsy Jagušák sa porozprávala o Zelenej elektrine s produktovým manažérom zo ZSE, Miroslavom Bištuťom. Podcast vznikol v spolupráci so ZSE.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.