Výhody pre zaočkovaných. Božie mlyny dobehli Kováčika
35:08

Výhody pre zaočkovaných. Božie mlyny dobehli Kováčika

14.05.2021
Výhody pre zaočkovaných proti covidu-19? Už čoskoro by zrejme mohli prísť do praxe. Pýtali sme sa na to poslancov Jany Bittó-Cigánikovej (SaS), Tomáša Lehotského (Za ľudí), ale aj hlavného hygienika Jána Mikasa. Z epidemiologického hľadiska sme si to zhodnotili s bývalým šéfom zdravotníckych analytikov Martinom Smatanom. Po viac ako polroku vo väzbe je prípad bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika takmer na súde. Medzitým ale tento týždeň súd rozhodol, že naďalej zostáva vo väzbe. Posledné mesiace sa objavili nové informácie: ako mali vyšetrovanie Kováčikových 200-tisíc zamiesť pod koberec a bývalému špeciálnemu prokurátorovi pribudli aj nové obvinenia. Viac povie investigatívna novinárka Laura Kellöová. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.