Podcast SHARE: Ako vybrať lacný smartfón a nedať sa nachytať
30:21

Podcast SHARE: Ako vybrať lacný smartfón a nedať sa nachytať

30.03.2021
Možno vás to prekvapí, ale aj za málo peňazí dnes zoženiete naozaj kvalitné smartfóny. Nielenže budú bohato postačovať na bežné činnosti, no majú potenciál slúžiť vám hneď pár nasledujúcich rokov. Maroš Žofčin a Ján Trangel sa rozprávali o našom veľkom teste troch podarených smartfónov s cenou pod 200 eur a prezradili, ako lacný mobil vybrať a nenapáliť sa. V novom vydaní podcastu SHARE sa ešte dozviete: Kde výrobcovia museli šetriť Ktoré funkcie je dôležité sledovať Ako veľmi sú dôležité aktualizácie systému Prečo sa aj niektoré iPhony dajú kúpiť pod 200 eur

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.