SNS a únos pozemkového fondu. Fiasko so Sputnikom
28:26

SNS a únos pozemkového fondu. Fiasko so Sputnikom

04.06.2021
Na Slovenskom pozemkovom fonde mala podľa polície fungovať zločinecká skupina s cieľom zarábať na úplatkoch či pôde - spomínajú sa aj prepojenia na Slovenskú národnú stranu. Budete počuť investigatívnu novinárku redakcie Aktuality.sk Lauru Kellöovú. Očkovať neregistrovanou vakcínou Sputnik V by sa malo už najbližší týždeň - záujemcov je však málo. Dokonca ani expremiér Igor Matovič, ktorý stojí za dovozom ruských vakcín, nevedel odpovedať, či sa vakcínou dá zaočkovať. O téme sme sa rozprávali s ekonómom Martinom Šustrom. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.