Vláda sa rozpadá, Matovič nechce Sulíka v ďalšom kabinete. Budú voľby?
18:54

Vláda sa rozpadá, Matovič nechce Sulíka v ďalšom kabinete. Budú voľby?

24.03.2021
Vláda sa rozpadá, zajtra oficiálne opustia svoje funkcie aj ministri školstva a zahraničných vecí.  Hnutie OľaNO hovorí, že koalícia sa dohodne do konca týždňa. Igor Matovič sa ešte nevyjadril k výzve prezidentky, aby podal demisiu. Budete počuť hovorcu OľaNO Matúša Bystrianskeho a predsedníčku Za ľudí Veroniku Remišovú. Minister obrany Jaroslav Naď sa dnes vyjadril k možnej novej funkcii pre Igora Matoviča, a reagoval aj na včerajšiu výzvu prezidentky Zuzany Čaputovej. Celú situáciu budeme analyzovať s politickým komentátorom Aktualít Ľubomírom Jaškom. Podľa neho sú už pravdepodobné aj predčasné voľby.  Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.