Ekocast: Blogerka Katka premieňa staré oblečenie na nové
24:12

Ekocast: Blogerka Katka premieňa staré oblečenie na nové

27.11.2020
Aj keď sme second-handy kedysi navštevovali snáď všetci rovnako ako sme nosili oblečenie po starších súrodencoch či bratrancoch a sesterniciach, zdá sa, že s príchodom reťazcov sme na to zabudli a bezhlavo sme sa vrhli do víru zvaného fast fashion. Katarína Peterová sa však nehanbí za to, že sa z lovkyne najnovších módnych pokladov stala vyznávačka slow fashion a upcyklácie. Čo sa v EKOcaste dozvieš? Aký je jej cieľ v rámci upcyklácie? Prečo by sme mali myslieť na pomalú módu?   Aké materiály považuje za najekologickejšie?  Čo by sme si teda v rámci materiálov mali všímať?  Čo by si odporúčala ľuďom, ktorí chcú mať menší vplyv na planétu? 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.