NA ROVINU s Borisom Kollárom: Matovič by už nemal meniť pravidlá. Stačilo, ľudia nie sú ovce
40:08

NA ROVINU s Borisom Kollárom: Matovič by už nemal meniť pravidlá. Stačilo, ľudia nie sú ovce

28.01.2021
„Už nebudeme ticho, lebo to škodí aj nám. Matovič aj Sulík to preháňajú, takže pritvrdíme v komunikácii,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom predseda parlamentu Boris Kollár.   Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Borisom Kollárom: – ako Sulík provokuje a prečo na to Matovič zle reaguje – prečo nechce, aby premiér ďalej vstupoval do boja s koronou – prečo už nepodporí plošné testovanie a čo si myslí o očkovaní – či sa po autonehode nesprával v nemocnici ako papaláš – či je v poriadku, že jeho človek vo vláde má výnimku z karantény – či nebola chyba, že sa zastával policajta Milana Lučanského – ako vníma bleskovú bezpečnostnú previerku pre Daniela Lipšica

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.