NA ROVINU s Jurajom Krúpom z OĽaNO: Hlasovať s Ficom o Pčolinskom bola chyba
25:57

NA ROVINU s Jurajom Krúpom z OĽaNO: Hlasovať s Ficom o Pčolinskom bola chyba

27.05.2021
„Bola to absolútna hlúposť, niektorí naši poslanci sa zachovali neprofesionálne. Akoby ich ovládla emócia, pričom si neuvedomili, za čo hlasujú. Som z toho rozčarovaný,“ povedal v relácii NA ROVINU predseda branno-bezpečnostného výboru NR SR Juraj Krúpa. Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Jurajom Krúpom: – či vládne Heger alebo Fico s Pellegrinim a Kotlebom, – dokedy bude OľaNO ustupovať Borisovi Kollárovi, – prečo sa pri odvolávaní nezastali Márie Kolíkovej, – či ju majú právo kritizovať po korupčnom škandále v SPF, – či je štát v rozklade, keď sa jeho špičky stretli v sídle SIS, – či premiér nenaletel mocensko-spravodajskej hre Sme rodina.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.