Tomáš Valášek: Treba brať Matoviča vážne? Naši partneri nevedia
32:31

Tomáš Valášek: Treba brať Matoviča vážne? Naši partneri nevedia

08.04.2021
Expremiér Igor Matovič v Moskve rokoval o vakcíne Sputnik. Najväčším kritikom tejto cesty je odídenec zo Za ľudí, poslanec Tomáš Valášek. Pýtali sme sa ho, aký je to signál v čase, keď Rusko opäť zhromažďuje obrovskú armádu na hraniciach Ukrajiny. Podľa neho sa Igor Matovič v Moskve mal jasne vymedziť proti ruskej agresii. Poslanec Valášek sa chystá urobiť veľké oznámenie o svojej politickej budúcnosti – a to už dnes. Hovorí jasne o strane Progresívne Slovensko.  Moderuje Peter Hanák. 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.