Ľahký podcast o ťažkej korupcii: Sme svedkami vojny policajtov, alebo má polícia konečne rozviazané ruky?
20:00

Ľahký podcast o ťažkej korupcii: Sme svedkami vojny policajtov, alebo má polícia konečne rozviazané ruky?

06.04.2021
Vo vyšetrovacej väzbe je dnes viac ako sto ľudí spájaných s predošlými vládami Smeru. Pribúdajú však takí, ktorí sú blízki aj súčasnej vláde. Sú prebiehajúce procesy politicky motivované, alebo má polícia po dlhej dobe skutočne možnosť konať?   Podcast s Mariánom Mitašom začíname správičkami zo sveta korupcie.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.