Disinfo Report: Koordinovaný mechanizmus odolnosti - štát odpovedá na dezinformácie
22:03

Disinfo Report: Koordinovaný mechanizmus odolnosti - štát odpovedá na dezinformácie

25.11.2020
Do Disinfo Reportu prijali pozvanie autori Koordinovaného mechanizmu odolnosti Slovenskej republiky voči informačným operáciám, Iveta Kupková a Ľubomír Klačko z Kancelárie Bezpečnostnej rady. Do diskusie sa zapojil aj Matej Kandrík, riaditeľ Inštitútu strategických politík. Na Slovensku ide o prvý dokument svojho druhu, ktorého ambíciou je vytvorenie normatívneho rámca v boji proti dezinformáciám, pre ministerstvá a ostatných zainteresovaných členov štátnej správy. Moderuje Victor Breiner.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.