NA ROVINU s Arpádom Soltészom: Kollár prekonal Danka. Mrzí ma, že Sviňa pomohla Matovičovi
23:48

NA ROVINU s Arpádom Soltészom: Kollár prekonal Danka. Mrzí ma, že Sviňa pomohla Matovičovi

22.05.2021
Protikorupčný étos tejto vlády je podľa neho len propaganda, vzťah Sulíka s Matovičom je ako Izrael a Palestína. Politický komentátor Arpád Soltész tvrdí, že Matovič sa chce stať slovenským Orbánom, no reálne to hrozí až po Matovičovi. V rozhovore s Arpádom Soltészom budete počuť: - či je Boris Kollár v konflikte záujmov, keď skracuje väzbu aj pre svojho nominanta Vladimíra Pčolinského, - či je Kollár horší predseda parlamentu ako Andrej Danko, - či je táto vláda stále protimafiánska a protikorupčná, - či film podľa jeho knihy Sviňa pomohol Igorovi Matovičovi, - či považuje Igora Matoviča za blázna, - čo hovorí na koaličné spory a ako to skončí, - či po Matovičovi príde niečo ešte oveľa horšie - a čo to môže byť, - že Kotleba je len smiešna figúrka, - že po ďalších voľbách môže byť na Slovensku teokratický štát s pevnou rukou, kde budú vládnuť "kresťanisti", ktorí sa vidia v Orbánovi.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.