Škrtel je stále náš najlepší obranca. Weiss nás môže dostať na EURO
17:25

Škrtel je stále náš najlepší obranca. Weiss nás môže dostať na EURO

10.11.2020
Našu futbalovú reprezentáciu čaká vo štvrtok kľúčový zápas. Vo finále baráže o EURO 2020 nastúpia Slováci v Belfaste proti domácim Severným Írom. Od októbrového asociačného termínu sa toho udialo veľa. Zmena trénera, návrat Hubočana s Weissom, definitívne nie zo strany Nemca a Škrtela, u každého z iných dôvodov. O situácii v našom tíme pred súbojom roka bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.