Koordinátorka unikátneho štúdijného programu: O pár rokov budú od nás vychádzať budúci prezidenti
30:17

Koordinátorka unikátneho štúdijného programu: O pár rokov budú od nás vychádzať budúci prezidenti

18.12.2020
Pôsobila ako art directorka obľúbeného podujatia v Bratislave Urban Market a vytvorila identitu mnohým kvalitným značkám. Momentálne pôsobí ako koordinátorka štipendijného programu Nádvorie Kampus a šéfredaktorka magazínu Nádvorie. Babsy Jagušák si zavolala do podcastu kreatívnu dušu Zuzanu Fajtu, ktorá vo voľnom čase obdivuje architektúru a študuje fotografiu na VŠVU. Podcast vznikol v spolupráci s projektom Nádvorie Kampus.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.