Zábavný podcast S nadhľadom: Akú najhoršiu urážku na východniarsky pôvod dostal komik Marián Psár?
30:27

Zábavný podcast S nadhľadom: Akú najhoršiu urážku na východniarsky pôvod dostal komik Marián Psár?

03.05.2021
V druhej časti zábavného podcastu S nadhľadom sme sa rozprávali s Mariánom Psárom, ktorý, patrí k najštipľavejším komikom zoskupenia Silné reči. Možno si však nevedel, že Marián sa venuje aj DJ-ingu a okrem toho je tiež vášnivým hvezdárom. Opäť sme začali rozhovorom o tom, ako sa mu teraz žije a postupne sme prešli k netradičným otázkam, a témam, ktoré momentálne Slovákov hnevajú.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.