Tretej vlne sa zrejme nevyhneme. Bude iná ako predošlé
24:29

Tretej vlne sa zrejme nevyhneme. Bude iná ako predošlé

22.06.2021
Delta variant - hrozba, ktorá sa objavila vo viacerých krajinách a v Británii už prevažuje. V súvislosti s tým sa skloňuje aj tretia vlna pandémie. Čaká nás aj na Slovensku a ako bude vyzerať, ak tu máme aj zaočkovanú populáciu? V podcaste odpovedá matematik Richard Kollár a infektológ Vladimír Krčméry. Môže prísť tretia vlna skôr aj pre dovolenky? Ktoré destinácie Slováci volia? Budete počuť prezidenta Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr Romana Berkesa a hovorkyňu Letiska M. R. Štefánika v BA Veroniku Demovičovú. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.