ŠPORT: Je Superliga naozaj zlý projekt? Čo všetko jej vznik spôsobí?
22:18

ŠPORT: Je Superliga naozaj zlý projekt? Čo všetko jej vznik spôsobí?

20.04.2021
Futbalový svet je vo vojne. Toto konštatovanie nie je ani zďaleka nafúknuté. Dvanásť elitných európskych klubov ohlásilo vznik novej súťaže, takzvanej Superligy, čo vyvolalo obrovské vášne. To, čo sa v minulých týždňoch javilo ako konšpirácia, je dnes reálna možnosť. So vznikom Superligy skončí futbal v podobe, v akej ho poznáme. Viac sa tejto téme budeme venovať v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.