NA SCÉNE s Jakubom Gulíkom: Kollár ma chce žalobou zastrašiť. Je zbytočne precitlivený
44:17

NA SCÉNE s Jakubom Gulíkom: Kollár ma chce žalobou zastrašiť. Je zbytočne precitlivený

21.06.2021
„To, čo niekedy hovorí predseda parlamentu, je ako keby sa niekto na tlačovke vygrcal. Nemyslím si, že som to s jeho kritikou prehnal,“ povedal v relácii NA SCÉNE stand up komik Jakub Gulík. V rozhovore s Jakubom Gulíkom sa okrem iného dozviete: – aké bolo detstvo v Dubnici nad Váhom a prečo ju volá pikoland – či mal v rodine voličov HZDS a ako vnímal dominanciu Fica – či to neprehnal, keď vulgárne zosmiešňoval Borisa Kollára – prečo si uťahuje z Kulturblogu a čo mu želajú kotlebovci – čím ho oslovil hip-hop a prečo si robí srandu z Majka Spirita – či si svoje vystúpenia pripravuje alebo improvizuje ako Lužina – ako zvládol covid a z čoho žil v čase pandémie

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.