Ani vakcína by korupciu neodstránila úplne, tvrdí predsedníčka nového Úradu na ochranu whistleblowerov
36:57

Ani vakcína by korupciu neodstránila úplne, tvrdí predsedníčka nového Úradu na ochranu whistleblowerov

17.02.2021
Edward Snowden a Zuzana Hlávková. V prípade obidvoch sa hovorí o whistlebloweroch, teda o tých, čo upozornili na nekalé praktiky svojich zamestnávateľov. Ak ich to vtedy stálo aj miesta a museli čeliť silnej štátnej mašinérii, ktorá spochybňovala ich verziu, dnes začíname na Slovensku dokonca zo zákona budovať úrad, ktorý by ich nasledovníkov mal rovno chrániť. Svoje zámery predstaví jeho čerstvá predsedníčka Zuzana Dlugošová.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.