Ekocast s klimatickou aktivistkou: Keď sa niekto pýta, či jednotlivec dokáže zmeniť svet, ukazujem na Gretu
24:02

Ekocast s klimatickou aktivistkou: Keď sa niekto pýta, či jednotlivec dokáže zmeniť svet, ukazujem na Gretu

18.06.2021
Marta Fandlová je ambasádorkou klimatickej zmeny na Slovensku a jednou z iniciátoriek iniciatívy Klíma ťa potrebuje. Venuje sa problematike globálneho otepľovania a klimatickým zmenám. V rámci podcastového rozhovoru sme sa s Martou Fandlovou bližšie pozreli nielen na rôzne ekologické projekty, ale načrtli sme aj možnosti, aké mladí ľudia v boji za záchranu planéty aktuálne majú. Čo sa v EKOcaste dozvieš? Vníma sa ako hlas ľudu? Parlament neprijal požiadavky iniciatívy Klíma ťa potrebuje. Ako prežívala túto situáciu? V rámci rôznych environmentálnych aktivít existuje napríklad aj svetový deň oceánov či symbolická hodinu Zeme. Majú efekt? Je Instagram, cez ktorú sa dá robiť „ekologická revolúcia“? Aké možnosti aktuálne majú mladí ľudia v boji za záchranu planéty?

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.