JERGY talks – Andrea Vančíková
01:39:25

JERGY talks – Andrea Vančíková

22.11.2020
Andrea Vančíková, pozitívna, komunikatívna a váhavá rodáčka z Komárna,  absolventka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.  MBA si následne spravila na City University of Seattle v Bratislave. Má vyše 18 rokov skúseností s poradenstvom v oblasti strategického vyhľadávania lídrov, budovania a reštrukturalizácie  tímov v rôznych priemyselných odvetviach. V minulosti pracovala Andrea pre prominentné personálno-poradenské spoločnosti. Aktuálne je riaditeľkou Human Capital Services v spoločnosti Grant Thornton Advisory Slovensko.  Podcast JERGY talks vzniká v spolupráci s aktuality.sk

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.