Veľa otáznikov v repre, je čas na návrat Weissa so Stochom?
18:46

Veľa otáznikov v repre, je čas na návrat Weissa so Stochom?

16.03.2021
Najskôr zápas na Cypre, potom duely v domácom prostredí s Maltou a Ruskom. Okrem toho nás v kvalifikačnej skupine čakajú aj súboje s Chorvátmi a Slovincami. Našu futbalovú reprezentáciu čakajú už počas tohto mesiaca prvé zápasy nielen v tomto roku, ale aj v kvalifikácii majstrovstiev sveta 2022. O situácii v našom národnom tíme v predvečer novej výzvy bude náš dnešný podcast.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.