EKOcast o rastlinnej strave: Živočíšna výroba produkuje viac plynov ako doprava
23:34

EKOcast o rastlinnej strave: Živočíšna výroba produkuje viac plynov ako doprava

25.02.2021
Udržateľnosť sa už dávno netýka len oblasti bývania či obliekania, ale aplikovať ju vieme aj v rámci stravovania. Medzi projekty, ktoré inšpirujú a podporujú jednotlivcov aj skupiny v rozvoji udržateľného stravovania, patrí aj projekt Jem pre Zem. Jeho filozofiou je, že to, čo máme na tanieri dnes, rozhoduje o tom, čo tu po nás zostane zajtra.  Koordinátor projektu Marian Milec v ekocaste porozpráva o rastlinnej strave, jej pozitívach aj efekte na planétu. Čo sa v EKOcaste dozvieš? Ako sa na rastlinnú stravu pozerajú Slováci? S akými mýtmi v rámci rastlinnej stravy sa stretáva?  Aké základné rastlinnné alternatívy odporúča ľuďom ochutnať? Je na Slovensku dostatočná podpora rastlinného stravovania?   

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.