Na Tému s Goethe Institut: Prečo jeden cudzí jazyk nestačí
42:22

Na Tému s Goethe Institut: Prečo jeden cudzí jazyk nestačí

17.12.2020
Vypočujte si nový diel podcastu NA TÉMU. Cudzie jazyky. Ako veľmi sú pre nás potrebné? Koľko sa ich vieme naučiť? Ako pri samotnej výučbe postupovať? To sú základné otázky, na ktoré v podcaste odpovedala Linda Fintorová. V podcaste sa tiež venujeme: ▶ Aké aktivity má na Slovensku Goethe Institut ▶ Kedy začať s výučbou cudzích jazykov ▶ Viacjazyčnosti – o čom hovoria Barcelonské ciele EÚ z roku 2003 ▶ Ktoré jazyky zvoliť, prečo a v akom poradí ▶ Prečo nestačí jeden cudzí jazyk ▶ Tipom ako sa učiť jazyky efektívne ▶ Ako sme na tom s jazykmi na Slovensku ▶ Vzdelávaniu a podpore učiteľov Moderuje Jerguš Holéczy. Podcast vznikol v spolupráci s Goethe Instituom.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.