Kristína tkala látky pre Chanel a Dior: Slováci majú pocit, že remeslo patrí do múzea
31:32

Kristína tkala látky pre Chanel a Dior: Slováci majú pocit, že remeslo patrí do múzea

20.03.2021
Do novej časti podcastu magazínu Noizz.sk Big Storiezz si moderátorka Babsy zavolala talentovanú textilnú a módnu dizajnérku Kristínu Šipulovú. Na stáži v dánskom textilnom štúdiu tkala látky pre svetové značky ako Chanel a Dior. Svoju tvorbu vystavovala v Miláne, Londýne či Paríži. Zaujímavosťou je, že sa tiež snaží oživiť tradičné ľudové remeslá.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.