Podcast Diva.sk: Ženy týrajú aj uznávaní muži, a to, že tomu spoločnosť len ťažko verí, im dáva moc pokračovať
24:20

Podcast Diva.sk: Ženy týrajú aj uznávaní muži, a to, že tomu spoločnosť len ťažko verí, im dáva moc pokračovať

23.11.2020
Násilníkmi sú aj profesori, lekári, muži v našich ozbrojených silách a mnohí ďalší, pri ktorých tomu len málokto verí. No to, že násilie sa deje len v sociálne slabších rodiných je jeden z najväčších mýtov, ktorý berie ženám odvahu to oznámiť. Vypočujte si rozhovor s Máriou Vítekovou, vedúcou Národnej linky pre ženy zažívajúce násilie.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.