Big Storiezz: Linda bola viac ako 20 rokov úspešnou topmodelkou, dnes učí jógu hokejovú reprezentáciu
34:12

Big Storiezz: Linda bola viac ako 20 rokov úspešnou topmodelkou, dnes učí jógu hokejovú reprezentáciu

09.11.2020
Do novej časti podcastu Big Storiezz si moderátorka Babsy zavolala topmodelku Lindu Nývltovú. Viac ako 20 rokov sa aktívne venovala modelingu, spolupracovala so svetovými návrhármi, no dnes sa venuje najmä jóge. V rozhovore prehovorila o začiatkoch v modelingu a tiež aj o jeho odvrátenej strane. Čo sa ešte v novom podcaste Big Storiezz by Babsy dozvieš? Ako vyzerala denná rutina modelky v 90. rokoch? Ako sa rokmi zmenil ideál krásy? Aké bolo sa usadiť opäť na Slovensku po bývaní v Amerike? Kto ťa v jóge najviac inšpiruje? Čo by sme mali robiť každý deň, aby sme boli fit?

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.