Rodí sa spojenectvo Sme rodina so Smerom a Hlasom? Súd EÚ a AstraZeneca
27:45

Rodí sa spojenectvo Sme rodina so Smerom a Hlasom? Súd EÚ a AstraZeneca

28.05.2021
Za návrh Roberta Fica priviesť obvineného exšéfa SIS Vladimíra Pčolinského z väzby rovno na rokovanie parlamentu tento týždeň hlasovali okrem opozičného Hlasu aj  Sme rodina vrátane Borisa Kollára a 5 poslancov OĽaNO - prokurátor tomu napokon nevyhovel. Hoci je sme rodina súčasťou vládnej koalície, vyzerá to tak že dvere nezatvára ani k opozícii. Vidíme zarodky možného budúceho spojenectva? V podcaste budete počuť politológa Radoslava Štefančíka, ktorý si myslí, že je to vysoko pravdepodobná budúca koalícia.  „Nemožno vylúčiť, že predseda Sme rodina si mentálne viac rozumie s predsedom Smeru a Hlasu. Myslím si, že dokonca majú názorové priority bližšie než k súčasnej vládnej koalícii,” tvrdí Štefančík. Spor medzi Európskou úniou a farmaceutickým gigantom AstraZeneca vyústil až pred súd - prečo konflikt vyústil až do takých rozmerov? V podcaste budete počuť reportéra zahraničného oddelenia Aktuality.sk Pavla Štrbu. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.