JERGY talks – Tomáš Lodňan
01:24:25

JERGY talks – Tomáš Lodňan

09.05.2021
Vypočujte si nový diel podcastu JERGY talks. Hosťom je nadšenec technológií a majiteľ agentúry GoodRequest Tomáš Lodňan. Tomáš Lodňan, ambiciózny, pracovitý, tímový hráč. Rodák zo Žiliny, absolvent Žilinskej univerzity. V závere vysokej založil úspešný ekologický startup TrashOut. V roku 2013 následne založil GoodRequest, ako firmu na vývoj mobilných aplikacií. Vybudoval agenúru so 70timi zamestancami. Záber spoločnosti je široký. Cez Healthcare, biometriu, fintech, elektromobilitu po šport, či ecommerce. V rámci Žilinského kraja vedie pracovnú skupinu ľudia a vzdelávanie. V podcaste sa tiež dozviete: ▶ o detstve a vytrvalosti ▶ čo mu dala škola ▶ ako ho ovplyvňoval šport ▶ aké benefity mu priniesol Aiesec ▶ o cestovaní a spoznávaní kultúr ▶ ako vznikla agentúra GoodRequest ▶ o zmene rolí vďaka rastu  ▶ aká je kultúra firmy ▶ ako relaxuje ▶ kam smeruje ▶ o čítaní ▶ o víziách a cieľoch Podcast JERGY talks prináša Jerguš Holéczy v spolupráci s aktuality.sk

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.