Letné cestovanie - výhody pre očkovaných a PCR zadarmo? Súd o kauze Kuciak
33:00

Letné cestovanie - výhody pre očkovaných a PCR zadarmo? Súd o kauze Kuciak

11.06.2021
Blíži sa leto a tým aj dovolenková sezóna - ako bude tento rok vyzerať cestovanie? Aké výhody budú mať zaočkovaní? Štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Martin Klus v našom podcaste hovorí, že prebieha aj diskusia ako pre ľudí zdostupniť PCR testy, keďže počas leta budú využívané vo veľkej miere. „Viem si predstaviť príklady z Rakúska či Česka. Jeden či dva testy hradené štátom a ostatné uhradené samotným človekom,” hovorí Klus s tým, že tom prebieha ešte len diskusia a na stole je viac úvah.  Už v utorok môže na najvyššom súde padnúť verdikt v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. O téme sa rozprávali s Jánom Petrovičom z Aktuality.sk. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.